Lightbox2 (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Previous
ku: پێشوو

en: Image !current of !total
ku: وێنە !current لە سەرجەمی !total

en: Next
ku: دواتر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
