Lightbox2 (7.x-2.8) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Contact
az: Kontakt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: General
az: Əsas

en: Close
az: Bağlı

en: Hidden
az: Gizli

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: Caption
az: Başlıq

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Provide custom text or link.
az: Fərdi mətn və ya keçid təmin edin.
