Lightbox2 (7.x-2.8) - en to bo translation catalogue (62 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Image !current of !total
bo: རི་མོ་ !totalཡི་!current

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་lightbox2 ཡི་སྒྲིག་འགོད་བཟོ་བཅོས་བྱས་ཆོག་པ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Default height
bo: སོར་འཇོག་གི་མཐོ་ཚད།

en: Default width
bo: སོར་འཇོག་གི་ཞེང་ཚད།

en: Allowed HTML tags
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་HTML ཡི་མཚན་བྱང

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Font color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: View Image Details
bo: རི་མོར་ཞིབ་ཏུ་ལྟ་བ།

en: press !x to close
bo: !x བྱས་ནས་ཁ་རྒྱག་པ།

en: <None>
bo: <ཅི་ཡང་མེད་པ།>

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Width then height
bo: ཞེང་ཚད། རྗེས་ནས་མཐོ་ཚད།

en: Height then width
bo: མཐོི་ཚད། རྗེས་ནས་ཞེང་ཚད།

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Overlay opacity
bo: ནང་གསལ་མ་ཡིན་པའི་ཚད་རྩེག་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Close keys
bo: ཁ་རྒྱག་པའི་མཐེབ།

en: Previous keys
bo: ངོས་གོང་མའི་མཐེབ།

en: Next keys
bo: ངོས་རྗེས་པའི་མཐེབ།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Popup
bo: ཕྱིར་ཐོན་སྒྲོམ

en: Keyboard Shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: Page !current of !total
bo: དྲ་ངོས། !current / !total

en: Video !current of !total
bo: བརྙན་ཟློས !current / !total

en: Download Original
bo: གདོད་མའི་ཕེབ་ལེན།

en: Lightbox2 lite
bo: Lightbox2 པར་གཞི་བསྡུས་མ།

en: Use lightbox2 lite
bo: Lightbox2 པར་གཞི་བསྡུས་མ་སྤྱོད་པ།

en: Enable login support
bo: ཐོ་འཇུག་རམ་འདེགས་སྤྱོད་པ།

en: Video settings
bo: བརྙན་ཟློས་སྒྲིག་འགོད།

en: Enable video support
bo: བརྙན་ཟློས་རམ་འདེགས་སྤྱོད་པ།

en: Path to FLV Player
bo: FLVགཏོང་ཆས་འགྲོ་ལམ།

en: No grouping
bo: ཚོ་དགོས་མེད་པ།

en: Skin settings
bo: སྐྱི་པགས་སྒྲིག་འགོད།

en: Lightbox color
bo: Lightbox ཁ་དོག

en: Overlay settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གབ་པ།

en: Animation settings
bo: འགུལ་རིས་སྒྲིག་འགོད།

en: HTML content
bo: HTMLནང་དོན།

en: Image node settings
bo: རི་མོའི་ཚིགས་ཚེག་སྒྲིག་འགོད།

en: Provide custom text or link.
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཡི་གེ་དང་ཡང་ན་སྦྲེལ་ཐག་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Trigger field
bo: ཡིག་དུམ་འཕྲད་ཐོན་བྱེད་པ།
