Lightbox2 (7.x-2.8) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Previous
ca: Anterior

en: Image !current of !total
ca: Imatge !current de !total

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Login
ca: Entrada

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Display
ca: Visualització

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Contact
ca: Contacte

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
ca: Permet a l'usuari configurar els paràmetres de lightbox2

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Close
ca: Tanca

en: Hidden
ca: Ocult

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Caption
ca: Subtítol

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: View Image Details
ca: Mostra els detalls de la imatge

en: <None>
ca: <Cap>

en: Usage
ca: Ús

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Popup
ca: Emergent

en: Page !current of !total
ca: Pàgina !current de !total

en: Video !current of !total
ca: Vídeo !current de !total

en: Download Original
ca: Descarrega l'original

en: Lightbox2 lite
ca: Lightbox2 lleuger

en: Use lightbox2 lite
ca: Usa el lightbox2 lleuger

en: Use alternative layout
ca: Utilitza un forma alternatiu

en: Force visibility of navigation links
ca: Imposa la visibilitat dels enllaços de navegació

en: When viewing grouped images, the navigational links to the next and previous images are only displayed when you hover over the image.  Checking this box forces these links to be displayed all the time.
ca: Quan es visualitzen imatges agrupades, els enllaços de navegació a la imatge anterior i següent només es mostra quan us manteniu damunt de la imatge. Activant aquesta casella forceu que aquests enllaços es mostrin tota l'estona.

en: Lightbox2 image
ca: Lightbox2 imatge

en: HTML Content
ca: Contingut HTML

en: Automatic image handling
ca: Gestió automàtica d'imatges

en: Allows the user to configure the lightbox2 automatic image handling settings
ca: Permet a l'usuari configurar els paràmetres de la gestió automàtica d'imatges del lightbox2

en: Text settings
ca: Paràmetres del Text

en: Provide custom text or link.
ca: Proporciona un text personalitzat o un enllaç.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Show image caption
ca: Mostra l'encapçalament de la imatge
