Lightbox2 (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Overview
jv: Sekilas

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Contact
jv: Kontak

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: General
jv: Umum

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: <None>
jv: <Kosong>

en: Image style
jv: Gagrag gambar
