Lightbox2 (7.x-2.8) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Previous
km: មុន

en: Image !current of !total
km: រូបភាព !current នៃ !total

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Close
km: បិទ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
