Lightbox2 (7.x-2.8) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Previous
si: පෙර

en: Image !current of !total
si: !total යෙන් !current වැනි රූපය

en: Next
si: ඊලඟ

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත
