Lightbox2 (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Previous
cs: Předchozí

en: Image !current of !total
cs: Obrázek !current z !total

en: Next
cs: Další

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Filename
cs: Název souboru

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Contact
cs: Kontakt

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: General
cs: Obecné

en: Close
cs: Zavřít

en: Hidden
cs: Skryté

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Caption
cs: Popisek

en: <None>
cs: <Nic>

en: Usage
cs: Použití

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Text settings
cs: Nastavení textu

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: Image style
cs: Styl obrázku
