Lightbox2 (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Image !current of !total
eo: Bildo !current de !total

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Allowed HTML tags
eo: Permesataj HTML-etikedoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Image style
eo: Bilda stilo
