Lightbox2 (7.x-2.9) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Image !current of !total
mn: !total зурагны !current дэх зураг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Display
mn: Харуулах

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд
