Lightbox2 (7.x-2.9) - en to nl translation catalogue (119 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Previous
nl: Vorige

en: Image !current of !total
nl: Afbeelding !current van !total

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: Login
nl: Inloggen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Allows the user to configure the lightbox2 settings
nl: Hiermee kan de gebruiker Lightbox2 instellen.

en: Lightbox filter
nl: Lightbox-filter

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Close
nl: Sluiten

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Font color
nl: Tekstkleur

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: View Image Details
nl: Afbeeldingsdetails weergeven

en: press !x to close
nl: Druk op !x om te sluiten

en: <None>
nl: - Geen -

en: Usage
nl: Gebruik

en: Width then height
nl: Eerst breedte dan hoogte

en: Height then width
nl: Eerst hoogte dan breedte

en: Resize duration
nl: Duur van het schalingseffect

en: Close keys
nl: 'Afsluiten' knoppen

en: Previous keys
nl: 'Vorige' knoppen

en: Next keys
nl: 'Volgende' knoppen

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Page !current of !total
nl: Pagina !current van !total

en: Video !current of !total
nl: Video !current van !total

en: Download Original
nl: Originele afbeelding downloaden

en: Use lightbox2 lite
nl: Lightbox2 lite gebruiken

en: Use alternative layout
nl: Alternatieve lay-out gebruiken

en: Force visibility of navigation links
nl: Zichtbaarheid van navigatielinks forceren

en: Continuous galleries
nl: Doorlopende galerijen

en: Open image page in new window
nl: Afbeelding in nieuw venster openen

en: Text for image original link
nl: Tekst voor link naar de originele afbeelding

en: Image resize settings
nl: Afbeeldingsverkleinings-instellingen

en: Disable resizing feature
nl: Afbeeldingsverkleinings-functionaliteit uitschakelen

en: Disable zoom in / out feature
nl: In- en uitzoomfunctionaliteit uitschakelen

en: Enable login support
nl: Ondersteuning voor inloggen inschakelen

en: Enable contact form support
nl: Ondersteuning voor contactformulier inschakelen

en: Video settings
nl: Video-instellingen

en: Enable video support
nl: Video-ondersteuning inschakelen

en: Path to FLV Player
nl: Pad naar de FLV-speler

en: Page specific lightbox2 settings
nl: Pagina-specifieke lightbox2-instellingen

en: Load only on the listed pages.
nl: Alleen op de aangegeven pagina's laden.

en: Load on every page except the listed pages.
nl: Op elke pagina inladen behalve op de aangegeven pagina's.

en: Enable lightbox2 on specific pages
nl: Lightbox2 op specifieke pagina's inschakelen

en: No grouping
nl: Geen groepering

en: Group by field name
nl: Groepeer op veldnaam

en: Group by node id
nl: Groepeer op node-ID

en: Group by field name and node id
nl: Groepeer op veldnaam en node-ID

en: Location of javscript
nl: JavaScript-locatie

en: Zoom keys
nl: Zoom-knoppen

en: Pause / play keys
nl: Pauzeer- / speel-knoppen

en: Skin settings
nl: Layout-instellingen

en: Border size
nl: Randgrootte

en: Lightbox color
nl: Lightbox-kleur

en: Distance from top
nl: Afstand vanaf de bovenkant

en: Animation settings
nl: Animatie-instellingen

en: These options aren't available when using Lightbox2 Lite.
nl: Deze opties zijn niet beschikbaar indien er gebruik wordt gemaakt van Lightbox2 Lite.

en: Simultaneous
nl: Tegelijkertijd

en: FLV player path doesn't exist.
nl: FLV Player-pad bestaat niet.

en: You must enter a size greater than 0 pixels.
nl: Voer een afmeting groter dan 0 pixels in.

en: You must enter a duration between 0 and 10 seconds.
nl: Voer een tijdsduur in tussen 0 en 10 seconden.

en: Interval seconds
nl: Interval in seconden

en: Automatically start slideshow
nl: Slideshow automatisch starten

en: Automatically exit slideshow
nl: Slideshow automatisch sluiten

en: Show play / pause button
nl: Play- / pauze-knoppen weergeven

en: Pause slideshow on "Next Image" click
nl: Diavoorstelling pauzeren wanneer er op "volgende afbeelding" wordt geklikt

en: Pause slideshow on "Previous Image" click
nl: Diavoorstelling pauzeren wanneer er op "vorige afbeelding" wordt geklikt

en: Continuous loop
nl: Doorgaande loop

en: The default width of the iframe in pixels.
nl: De standaardbreedte van het iframe in pixels.

en: The default height of the iframe in pixels.
nl: De standaardhoogte van het iframe in pixels.

en: Enable border
nl: Rand inschakelen

en: Lightbox grouped
nl: Gegroepeerde Lightbox

en: HTML content
nl: HTML-inhoud

en: HTML content grouped
nl: Gegroepeerde HTML-inhoud

en: Automatic handlers
nl: Automatische handlers

en: Image node settings
nl: Afbeeldingsnode-instellingen

en: Flickr images
nl: Flickr-afbeeldingen

en: Gallery2 images
nl: Gallery2-afbeeldingen

en: Custom class images
nl: Afbeeldingen met aangepaste classes

en: Acidfree settings
nl: Acidfree-instellingen

en: Enables Lightbox2 for Drupal
nl: Schakelt Lightbox2 voor Drupal in

en: Lightbox slideshow filter
nl: Lightbox-slideshow-filter

en: Lightbox iframe filter
nl: Lightbox iframe-filter

en: Lightbox video filter
nl: Lightbox-video-filter

en: Disable Lightbox iframe filter
nl: Lightbox iframe-filter uitschakelen

en: Lightbox2 iframe
nl: Lightbox2-iframe

en: Allows the user to configure the lightbox2 slideshow functionality
nl: Staat de gebruiker toe de Lightbox2-slideshow-functionaliteit in te stellen

en: HTML Content
nl: HTML-inhoud

en: Allows the user to configure the lightbox2 HTML content functionality.
nl: Staat de gebruiker toe de Lightbox 2 HTML-inhoud-functionaliteit in te stellen.

en: Automatic image handling
nl: Automatische afbeeldingsafhandeling

en: Allows the user to configure the lightbox2 automatic image handling settings
nl: Staat de gebruiker toe de lightbox2 automatische afbeeldingsafhandelingsinstellingen te configureren

en: Text settings
nl: Tekstinstellingen

en: Provide custom text or link.
nl: Aangepaste tekst of een link invullen.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Trigger field
nl: Trigger-veld

en: Filter XSS
nl: XSS filteren

en: Show image caption
nl: Afbeeldingsonderschrift weergeven

en: Group all nodes and fields
nl: Alle nodes en velden groeperen

en: Automatic generated Lightbox group
nl: Automatisch gegenereerde Lightbox-groep

en: Toggle Play / Pause
nl: Afspelen / pauzeren schakelen

en: Pause Slideshow
nl: Slideshow pauzeren

en: Play Slideshow
nl: Slideshow afspelen

en: Administer Lightbox2
nl: Lightbox2 beheren
