Lightbox2 (7.x-2.9) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Login
oc: Identificant

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Contact
oc: Contacte

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Close
oc: Tampar

en: Hidden
oc: Amagat

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Provide custom text or link.
oc: Provesir un tèxte personalizat o un ligam.

en: Image style
oc: Estil d'imatge
