Lightbox2 (7.x-2.9) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
