Lightbox2 (7.x-2.12) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Previous
af: Vorige

en: Image !current of !total
af: Prent !current van !total

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Overview
af: Oorsig

en: Login
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette
