Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Roles
am: ሚናዎች
