Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Save
be: Захаваць

en: Paths
be: Шляхі

en: Roles
be: Ролі

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі

en: Full content
be: Усё змесціва
