Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Save
bg: Запази

en: Roles
bg: Роли

en: Full content
bg: Пълно съдържание
