Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
