Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Roles
bs: Uloge
