Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Save
ca: Desa

en: Paths
ca: Camins

en: Roles
ca: Rols

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Visibility settings
ca: Opcions de visualització

en: All pages except those listed
ca: Totes les pàgines excepte les llistades

en: Only the listed pages
ca: Només les pàgines llistades

en: Full content
ca: Contingut sencer
