Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Save
cs: Uložit

en: Paths
cs: Cesty

en: Roles
cs: Role

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Full content
cs: Plný obsah
