Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Title
es: Título

en: Pages
es: Páginas

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Save
es: Guardar

en: Paths
es: Rutas

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Visibility settings
es: Opciones de visibilidad

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas

en: Full content
es: Contenido completo
