Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Save
eu: Gorde

en: Roles
eu: Zereginak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Visibility settings
eu: Ikuspen ezarpenak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Full content
eu: Eduki osoa
