Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Visibility settings
hi: दृश्यता सेटिंग

en: Full content
hi: पूरी सामग्री
