Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Save
hu: Mentés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Visibility settings
hu: Láthatósági beállítások

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: Full content
hu: Teljes tartalom
