Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Roles
hy: Դերեր
