Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Enabled
id: Aktif

en: Content types
id: Jenis konten

en: Save
id: Simpan

en: Roles
id: Peran

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar

en: Full content
id: Konten lengkap
