Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Enabled
ja: 有効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Save
ja: 保存

en: Paths
ja: パス

en: Roles
ja: 役割

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Visibility settings
ja: 表示の設定

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ

en: Full content
ja: 全文
