Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Roles
ka: როლები
