Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер
