Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Visibility settings
km: ការ​កំណត់​ភាព​មើល​ឃើញ

en: All pages except those listed
km: ទំព័រ​ទាំង​អស់ លើក​លែង​តែ​ទំព័រ​ដែល​បានរាយ ។

en: Only the listed pages
km: តែ​ទំព័រ​ដែល​បាន​រាយ​ប៉ុណ្ណោះ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
