Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ
