Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Save
lt: Saugoti

en: Paths
lt: Keliai

en: Roles
lt: Rolės

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Full content
lt: Pilnas turinys
