Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
