Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा
