Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
