Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Save
nl: Opslaan

en: Paths
nl: Paden

en: Roles
nl: Rollen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Full content
nl: Volledige inhoud
