Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Save
nn: Lagre

en: Roles
nn: Roller

en: Full content
nn: Heile innhaldet
