Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Paths
oc: Camins

en: Roles
oc: Ròtles

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas

en: Full content
oc: Contengut complet
