Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Save
os: Ныффысс
