Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Roles
pl: Role

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu
