Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Save
pt: Guardar

en: Paths
pt: Caminhos

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Full content
pt: Conteúdo completo
