Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај

en: Roles
sr: Улоге

en: Full content
sr: Пун садржај
