Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: All pages except those listed
ta: தரப்பட்ட பக்கங்களைத் தவிர்த்து மற்ற பக்கங்கள்

en: Only the listed pages
ta: தரப்பட்ட பக்கங்கள் மட்டும்

en: Full content
ta: முழு உள்ளடக்கம்
