Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Roles
te: పాత్రలు
