Lightbox Campaigns (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Enabled
tr: Etkin

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Save
tr: Kaydet

en: Paths
tr: Yollar

en: Roles
tr: Roller

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Visibility settings
tr: Görünürlük ayarları

en: All pages except those listed
tr: Listelenenlerin haricindeki tüm sayfalar

en: Only the listed pages
tr: Sadece listelenen sayfalar

en: Full content
tr: Tüm içerik
