Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
