Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Save
cy: Cadw

en: Paths
cy: Llwybrau

en: Roles
cy: Swyddogaethau
