Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Visibility settings
el: Ρυθμίσεις ορατότητας

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
