Lightbox Campaigns (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Save
eo: Konservu

en: Roles
eo: Roloj
